Skip to main content
 
 

PRACUJ Z NAMI

KARIERA W MOTION SYSTEMS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polską firmą założoną przez absolwentów Politechniki Wrocławskiej będącą obecnie jednym z czołowych producentów systemów ruchu na potrzeby badań i rozwoju, systemów szkolenia oraz rozrywki na świecie. Firma powstała z pasji do motoryzacji, symulacji komputerowych oraz oprogramowania.

Więcej o nas

Co jest dla nas ważne?

Przyjęte przez nas wartości skoncentrowane na jakości, innowacyjności oraz najwyższych standardach obsługi klienta – pozwoliły nam w krótkim okresie wejść do czołówki producentów systemów ruchu na świecie. W swojej ponad 13 letniej historii Motion Systems stawia na ciągły rozwój pracowników, oferowanych produktów oraz technologii.

ul. Miedziana 7
Nadolice Wielkie

Zespół 60 specjalistów
z różnych dziedzin

Blisko 5000 urządzeń
sprzedawanych rocznie

Globalna sieć
partnerów i dystrybutorów

100 zjedzonych
kanapek dziennie

Nasze marki

Dlaczego warto pracować w Motion Systems?

Posiadamy własne biuro konstrukcyjne oraz zakład produkcyjny. Sprzedaż swoich produktów prowadzimy samodzielnie oraz ze wsparciem kilkudziesięciu dystrybutorów i partnerów na wszystkich kontynentach, eksportując globalnie około 90% swojego wolumenu produkcji. Ponadto aktywnie wspieramy Polski Sim Racing. W grudniu 2021 roku otworzyliśmy największe centrum Szkoleniowo – Simracingowe w Europie o nazwie APEX One we wrocławskim Sky Tower. Każdego roku z powodzeniem realizujemy projekty dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

Naszą technologie wykorzystują

Aktualne oferty pracy

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Prześlij do nas swoje CV i pokaż nam, że to właśnie Ciebie szukamy!